Chcete udělat něco pro své zdraví a mít krásné pevné tělo,
tak začněte Váš trénink se mnou. Trénink může být ve fitness nebo i u Vás doma.
Nabízím i online poradenství výživové plány, cvičební plány, sport a veganství.

Reference

Jitka V.

S paní Silvií sem velmi spokojená. Skvělá a rychlá komunikace emailem - vždy odpoví obratem na veškeré moje dotazy ohledně jídla, cvičení, výživových doplňků atd. Jídelníček i cvičební plán se snaží přizpůsobit zvyklostem klienta, poradí obměny pokud určitá potravina/cvik nesedne. Nic Vám nenutí, pokud něco nevyhovuje, nemusíte kupovat zázračné preparáty. Její recepty jsou výborné, už sem vyzkoušela několik receptů a ani jeden nezklamal. Klient dostane dostatečné množství doporučení, vysvětlení a může se na Silvu, obrátit s jakýmkoliv dotazem. Díky ní jsem se dozvěděla spoustu nových informací a zjistila jsem, jaké chyby jsem dělala ve snaze zhubnout.Je to milá, empatická žena, která Vás dokáže ve Vaší snaze o zdravější a krásnější tělo podpořit.

Silvia D.

Kto stále váha ako začať s cvičením, nevie si rady s jedálničkom a má pocit, že všetka snaha pri cvičení je neefektívna, rozhodne by mal kontaktovať túto ochotnú osôbku. Silvinka je jedna  nesmierne zlatá odborníčka, ktorá si svojich klientov naozaj váži, čo je cítiť ako v jej flexibilnom komunikovaní ( a to aj na diaľku cez email) tak v ľudskom prístupe :) Odpovie na každú otázku, povzbudí a motivuje pri pochybách :) Recepty z jedálnička sú naozaj chutné, nie je to žiadna diéta, aspoň ja sa tak necítim, môžem sa najesť, pritom si pochutnať bez výčitiek. Takže žiadne ospravedlnenia, aj vegáni môžu byť fit, a ani diaľka nie je problém:)

Klára

Paní Silvie mě naprosto nadchla. Hodně dlouhou dobu jsem se snažila najít správný způsob stravování a cvičení a teprve teď vidím,že to opravdu jde a ještě v naprosté pohodě a bez stresu. Výborná komunikace, odpověď mám vždy obratem, hrozně milá a vstřícná mladá paní, se kterou je opravdu radost si zacvičit a vše probrat. Jsem motivovaná cvičit, odhodlaná a hlavně věřím, že si konečně splním svůj sen o krásné postavě.Jsem vážně nadšená a všem vřele doporučuji !! 

Klára P.

Silvii Beránkovou jsem poznala náhodou zhruba před rokem a musím říct, že jsem s jejím vedením při cvičení více než spokojená. To, že chci individuálně cvičit pilates jsem věděla už asi tři roky, ale nedařilo se mi sehnat kvalitního trenéra. A u pilates na tom více než záleží.
Velmi oceňuji její naprosto profesionální přístup: každá lekce je úplně jiná a přitom vždy perfektně procvičíme celé tělo. Každý cvik-pozici mi Silvie dokáže dobře vysvětlit a pečlivě hlídá, abych jej dobře odcvičila. Toho si cením nejvíce. Za celou dobu co mě vede se cvičení nestalo fádním, nudným či únavným. Naopak: Silvii určitě záleží na tom, abych vše provedla správně a efektně a během doby co mě vede jsem se určitě posunula na vyšší úroveň v obtížnosti cvičení. Cvičíme dvakrát týdně - jednou na stroji reformeru a jednou na podložce a tato kombinace je podle mne velmi vyhovující.
Dosud jsem měla zkušenosti pouze z posilovny (asi sedm let jsem pravidelně cvičila pod vedením několika trenérů) a musím říct, že už po měsíci cvičení pilates jsem viděla velmi zřetelné výsledky na postavě - svaly jsou protaženější i pružnější a přitom zpevněné!
Silvie, moc vám děkuji, že mohu cvičit pilates a tím být v kondici a celkově se cítit velmi spokojená!!!!
Klára Pfeiferová

Jana M.

Nevím, jak nejlépe poděkovat, milá Silvi a proto doufám, že tato forma alespoň trochu vyjádří, jak vděčná vám jsem.  Tak dlouho jsem se snažila něco udělat se svojí váhou a vůbec nic se mi nedařilo. Byla jsem zoufalá. I když jsem cvičila a snažila se nějak relativně dle mého názoru zdravě jíst, váha stále stoupala a já si připadala nafouklá jako balon. Kontaktování vás bylo pro mě zásadní. Díky vašemu sestavení jídelníčku a cvičebního plánu na míru dle mé osoby, jsem začala konečně pociťovat změny nejen váhově, ale hlavně jsem se přestala cítit jako balon.  Začala jsem se změnou jídelníčku a cvičení od 8.4 a zatím jsem shodila 2,5 kg. A cítím změnu i na oblečení. Cvičení mě moc baví a hlavně jsem mohla zachovat i kolo a ostatní sport, který mám ráda. Změna stravy byla pro mě nová, ale teď si jí nemůžu vynachválit. Pevně věřím, že můj cíl bude pokračovat dál a to hlavně díky vám. Za vše vám moc děkuju, Silvi.  Jana

© 2018 Silvie Beránková
Silvie Beránková Silvie Beránková Silvie Beránková Silvie Beránková